Termékmenedzser
Termekmanager
Főbb feladatok:

  • A Geberit termékekre vonatkozó teljeskörű műszaki tájékoztatás biztosítása a vállalaton belül és kívül
  • Termékszortiment kialakítása, kezelése
  • A piaci igényeknek megfelelő új termékekre javaslat, piaci elemzéssel, új termékek esetében forgalmi előrejelzés a verseny- és piaci helyzet ismeretében
  • Kiadványok összeállítása: Általános katalógus, Alkatrészkatalógus, Alkalmazástechnika
  • Szakmai (alkalmazástechnika, minőségi reklamáció) problémák megoldása, egyeztetés a konszern termék felelőseivel
  • Árképzésben való részvétel, árlisták kezelése
  • Termékekkel kapcsolatos oktatások tartása az értékesítő kollégáknak

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapfizetés és bónusz
  • Cafeteria
  • Szakmai fejlődési lehetőség, vállalaton belüli mozgás
  • Nemzetközi háttér, évente utazás a svájci anyavállalathoz
  • Munkavállaló központú vállalati kultúra

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Épületgépész mérnök végzettség
  • Angol és/vagy német nyelv legalább középszintű ismerete
  • Minimum 2 éve aktív az épületgépészet területén
  • Jó kapcsolatteremtő és megtartó készség
  • Csapatban történő munkavégzés képessége
  • Számítógép felhasználói szintű kezelése (Word, Excel, Autocad)

Előnyt jelent:

  • Rugalmas, kezdeményező hozzáállás
  • Nyitott, érdeklődő attitűd
  • 5-7 éves releváns tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest, 11.kerület

Hogyan tudsz jelentkezni a pozícióra?

Küldd el az önéletrajzodat!

Január 17-ig beérkezett önéletrajzokat szakértő kollégáink átnézik, és visszajelzünk.

Segítsen ismerőseinek rátalálni képzéseinkre és így egy sikeresebb üzletre!

Segíts ismerőseidnek rátalálni képzéseinkre és ezáltal egy sikeresebb, teljesebb életre!

Megosztom facebookon

new code logo szurke1

 New Code Kft.

1205 Budapest,

Sas u. 4.

Adószám: 12198618-2-43
Cégjegyzékszám: 01-09-564001

t.czikkely@newcode.hu

Oktatóközpont

Mesterek és Módszertanok Háza
1077 Budapest, Wesselényi utca 73.