Üzleti elemző
Termekmanager
A luxemburgi M7 Group Európa legnagyobb műholdas- és IP televízió szolgáltatója, amely különböző országokban, különböző márkaneveken ismert. Magyarországi leányvállalatához, a Direct One-hoz keresünk

üzleti elemzőt

Főbb feladatok:

  • Rendszeres és eseti üzleti riportok készítése
  • Elemzési, modellezési feladatok elvégzése
  • A kialakított koncepciók modellezésének, hatásvizsgálatának elvégzése.
  • Az különböző magyarországi üzleti területek teljes körű támogatása riporting, elemzés, modellezés tekintetében
  • Az értékesítési partner-hálózat havi jutalék elszámolásának teljes körű felügyelete
  • Szoros együttműködés a luxemburgi anyavállalattal az adattárházból elérhető adatokkal kapcsolatban
  • A vezetői rendszeres KPI prezentációk elkészítése

Amit kínálunk:

  • stabil, nemzetközi hátterű vállalat
  • versenyképes fizetés + cafatéira
  • kellemes munkahelyi légkör, támogató vezetők
  • kihívásokkal teli felelősségteljes feladatok
  • folyamatos szakmai fejlődés
  • home office lehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Értékesítés támogatási vagy elemzési területen szerzett minimum 3 éves tapasztalat
  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség angol nyelven is
  • Magas szintű MS Excel és MS PowerPoint ismeretek
  • Támogatói attitűd, analitikus gondolkodás és rendszerszemlélet

Előnyt jelent:

  • telekommunikációban szerzett tapasztalat
  • SQL programnyelv, adatbázis kezelés ismerete
  • rugalmas, kezdeményező hozzáállás

Foglalkoztatás típusa: 4 órás, 6 órás vagy teljes munkaidős
Munkavégzés helye: Budapest, 13.kerület

Hogyan tudsz jelentkezni a pozícióra?

Küldd el az önéletrajzodat!

A beérkezett önéletrajzokat szakértő kollégáink átnézik, és visszajelzünk.

Segítsen ismerőseinek rátalálni képzéseinkre és így egy sikeresebb üzletre!

Segíts ismerőseidnek rátalálni képzéseinkre és ezáltal egy sikeresebb, teljesebb életre!

Megosztom facebookon

new code logo szurke1

 New Code Kft.

1205 Budapest,

Sas u. 4.

Adószám: 12198618-2-43
Cégjegyzékszám: 01-09-564001

t.czikkely@newcode.hu

Oktatóközpont

Mesterek és Módszertanok Háza
1077 Budapest, Wesselényi utca 73.